Hlavná stránka>Skúsenosti zbierame OD ROKU 2000

Skúsenosti zbierame OD ROKU 2000

Náš tím pozorne sleduje dianie okolo eKasy. Garantujeme Vám, že všetky nami ponúkané pokladničné aplikácie a online registračné pokladnice sú pripravené na eKasu.

S pokladničnými systémami máme dlhoročné skúsenosti. Pokladničný softvér Predajňa SQL pre vás vyvíjame a vylepšujeme už od roku 2007 a najnovším prírastkom je jednoduchá eKasa aplikácia Profi Účtenka, ktorú viete prepojiť s online fakturáciou iDoklad.

Ani na trhu klasických tlačidlových alebo fiskálnych pokladníc nie sme žiadni začiatočníci. Predávame ich už od roku 2000 a ponúkame certifikované produkty spoločností Diebold Nixdorf, ELCOM (Euro), Solitea Pay (SMART 8) a A3 Soft (FiskalPro).

Ku všetkým nami ponúkaným aplikáciám vám zabezpečíme kompletné hardvérové ​​vybavenie. Je výhodné mať jedného dodávateľa pre softvér aj hardvér. Ak si neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať buď pomocou chatovacieho okienka v pravom spodnom rohu obrazovky alebo na telefónnom čísle +421 249 212 323. Naši skúsení obchodníci vám iste poradia a pomôžu s výberom tej správnej online registračnej pokladnice.

NEWSLETTER
chcete sa dozvedieť o zľavách, akciách a novinkách ako prvý?
Pre odber noviniek zadajte Vašu emailovú adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zadarmo!
zobraziť ďalšie referencie
eKASA PORADŇA
Neviete si rady s
eKasou?
Poradíme Vám na
money.sk/ekasa