Hlavná stránka>My a predaj pokladníc

My a predaj pokladníc

Hľadáte kvalitné a spoľahlivé pokladničné systémy (POS) alebo registračné pokladnice pre vybavenie vašej predajne alebo reštaurácie? Ponúkame vám služby dodávateľa riešení pokladničného predaja pre všetky typy zákazníkov - od cenovo výhodných pokladníc pre menšie predajne, butiky či kiosky cez stredne veľké predajne až po komplexné riešenie pre obchodné reťazce.

Sme špecialistami na pokladničný softvér pre prevádzku na PC a dotykových termináloch. Na rozdiel od pokladníc tieto systémy ponúkajú oveľa viac funkcií a vyššiu prispôsobivosť, prevádzku v sieti a napojenie na informačné systémy. Okrem pokladničného softvéru dodávame tiež kompletný sortiment pokladničného hardvéru - dotykové PC a monitory, tlačiarne bločkov, snímače čiarových kódov, zákaznícke displeje, peňažné zásuvky a ďalšie.

Dodávame registračné pokladnice a pokladničné systémy pre všetky typy prevádzok a veľkosti zákazníkov - od malých stánkov, butikov cez služby a reštaurácie až po väčšie predajne, obchodné domy a reťazce. Naše spoľahlivé a kvalitné riešenie plní všetky nároky podnikateľov na jednoduchý a rýchly predaj, ako dokazujú naše referencie.

V ponuke nájdete klasické registračné pokladnice typu "postaviť na pult a zapnúť", tak aj výkonnejšie softvérové ​​riešenia na báze PC s množstvom nadštandardných funkcií. Tie je možné prevádzkovať na vašich vlastných počítačoch alebo na špecializovaných termináloch s dnes veľmi žiadanými dotykovými obrazovkami.

Každé predajné miesto možno podľa vašich potrieb ďalej rozširovať. Ponúkame vám tlačiarne bločkov, peňažné zásuvky, snímače čiarových kódov aj tlačiarne čiarových kódov, zákaznícke displeje a ďalšie. Sme pripravení vyplniť vaše požiadavky na technické vybavenie pokladničného miesta.

Voliteľne je možné prepojiť vašu pokladnicu s účtovnými alebo infomačnými systémami Money S3, Money S4 aj Money S5, najmä s ich skladovým hospodárstvom a účtovníctvom. Prípadne využiť špecializovaný softvér na rýchly maloobchodný predaj Predajňa SQL. Mimo možnosti predaja priamo zo skladu získavate výhodu v podobe perfektného prehľadu o vašom predaji, kontrole stavov zásob a ďalších informácií.

NEWSLETTER
chcete sa dozvedieť o zľavách, akciách a novinkách ako prvý?
Pre odber noviniek zadajte Vašu emailovú adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zadarmo!
zobraziť ďalšie referencie
eKASA PORADŇA
Neviete si rady s
eKasou?
Poradíme Vám na
money.sk/ekasa