O nás

Solitea Slovensko, a.s. sa zaoberá vývojom, implementáciou a podporou moderných účtovných programov, informačných a ekonomických systémov a v taktiež pokladničných systémov, určených predovšetkým pre segmenty malých, stredných a stredne veľkých spoločností.

Produktový rad MONEY (S3, S4, S5) sa stal spolu s poskytovaním súvisiacich služieb, synonymom inovatívnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti práce s podnikovými informáciami. Dôkazom toho je viac ako stotisíc verných používateľov našich riešení a služieb.

História našej spoločnosti

Naša akciová spoločnosť Solitea Slovensko je výrobcom ekonomických systémov s pôsobnosťou na slovenskom a českom trhu už od roku 1990. Firma bola založená v roku 1990 ako rýdzo česká firma bez účasti zahraničného kapitálu. Vďaka neustálemu rastu nám prestala vtedajšia právna forma vyhovovať a preto sa v júli roku 1999 založila akciová spoločnosť CÍGLER SOFTWARE, a.s. V máji roku 2000 sme vstupom na slovenský trh založili akciovú spoločnosť CÍGLER SOFTWARE Slovakia, a.s. Dnes máme štyri pobočky v Českej republike (Praha, Brno, Plzeň, Liberec) a dve na Slovensku (Bratislava, Prešov). CÍGLER SOFTWARE, a.s. sa od 1. októbra 2017 premenovala na Solitea Slovensko, a.s.

Od väčšiny výrobcov softvéru sa odlišujeme pretože kladieme veľký dôraz na služby spojené s údržbou ekonomických systémov. Naším cieľom bola vždy spokojnosť zákazníka. Disponujeme vlastným školiacim a konzultačným strediskom v Bratislave a v Prešove. Podporu našich produktov zabezpečujeme prostredníctvom veľkého počtu certifikovaných partnerov vo všetkých regiónoch Slovenska.

Významný podiel na našich úspechoch má aj vysoká odborná kvalifikácia a seriózny prístup všetkých našich zamestnancov k zákazníkom. Dlhodobo sa snažíme o vybudovanie stabilného pracovného kolektívu s dôrazom na dobré medziľudské vzťahy založené na vzájomnej dôvere a lojalite.

Špecializované riešenia

Solitea Slovensko dnes uspokojuje požiadavky väčšiny zákazníkov:

  • Menším spoločnostiam, živnostníkom, účtovným kanceláriám je určený účtovný a ekonomický systém Money S3, ktorý patrí medzi jeden z najrozšírenejších účtovných systémov na Slovensku a v Čechách.
  • Stredným spoločnostiam odporúčame podnikový informačný systém Money S4, ktorý prináša vysokú mieru prispôsobivosti, jednoduchú ovládateľnosť, použitie SQL servera a veľmi rýchle nasadenie systému s vlastnosťami vyšších ERP systémov.
  • Veľkým spoločnostiam ponúkame podnikový informačný systém Money S5. Jedná sa o robustný systém s modernou architektúrou, ktorý vedľa bežných ekonomických a obchodných agiend pokrýva aj špecializované firemné riešenia.
  • Produktom Predajňa SQL oslovujeme celé spektrum zákazníkov, ktorí požadujú riešenie pokladničných systémov. Okrem pokladničného softvéru dodávame aj komplexný pokladničný hardvér.
  • Online fakturáciou iDoklad potom ponúkame nástroj na vystavovanie faktúr cez internet, dokonca aj z mobilných telefónov.
NEWSLETTER
chcete sa dozvedieť o zľavách, akciách a novinkách ako prvý?
Pre odber noviniek zadajte Vašu emailovú adresu
+420 776 042 560
Poradíme Vám zadarmo!
zobraziť ďalšie referencie
eKASA PORADŇA
Neviete si rady s
eKasou?
Poradíme Vám na
money.sk/ekasa